Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.02.2015 14:19:35

Moto výlety

Bitva Vstromů

 

Paintball na Kladně aneb Bitva Vstromů

Minulý víkend se opravdu povedl. Páteční cesta a nocování v Milovicích, sobotní teoretická a hlavně praktická enduro škola a ošahání KTM strojů a jako třešínka na dortu tu byl nedělní paintball na Kladně. Plni dojmů a řádně hladoví jsme se v sobotu v podvečer přesunuli k Pepovi Leštičovi na zahradu, kde jsme rozebírali čerstvě nabité a rozbité zážitky, a následně do přilehlé hospůdky, kde se na letní zahrádce podávaly rozličné pochoutky na grilu.

Po téměř probdělé noci se o první ranní rozruch postaral Lubor a my přišli o jednoho střelce. Inu, pořád nás ještě bylo 7 a s tím už se dá nějaká ta zábava pořídit. Spoléhali jsme ostatně na další vstromáky, kteří plánovali příjezd. A opravdu celý jeden dorazil. Sqělý Sqělouš nás zachránil a doplnil sudý počet.

Krátce po desáté dopoledne jsme vyrazili po sluncem rozpálené silnici směr Kladno a v úhledné koloně dorazili do areálu dolu Mayrau. Menší čárou přes rozpočet bylo nucené odstavení motorek u vrátnice a přesun pešo na hřiště. V tom hicu nic moc, ale zmákli jsme to. Přivítat nás přišel majitel Bazar a po nafasování kombinéz a ochranných pomůcek jsme si šli omrknout plac. Pak následovala seznamka s flintama, jak říkal Laďa, a už se šlo na věc. Musím ještě zmínit statečnost Emči, která ač notně oslabena po minulé noci se chopila zbraně a s křikem urrráááááá se vrhla do zákopů. Není

třeba zmiňovat, že Zip a Emča stáli na opačných stranách fronty. :-) Rozdělili jsme se do dvou týmů a čekali na startovní hvizd. A pak už jen, plížení, zrychlený dech, orosené čelo a kule svištící nad hlavou. První ranění a první padlí.

V podobném duchu se nesly i následující asi 3 hodiny a s přibývající sílou sluníčka jsme oceňovali, že je areál přírodní a většina jeho plochy byla ve stínu stromů. Přesto každý z nás více či méně bojoval se zamlženými brýlemi a proudy potu co se z nás lil. Prostě reálné podmínky tropické džungle. Po každém kole jsme doplnili tekutiny a kolem druhé přišla řada i na klobásku. Po ní jsme dokoupili střelivo na poslední hru a mohutnými salvami zakončili toto parné letní odpoledne.

V boji ( i několikrát) statečně padli:

Barvajs

Buben

Emča

Kenny

Laďa

Pepa Leštič ml.

Sqělouš

Zip

 

Nikdy nezapomeneme! :-)

Buben

TOPlist